מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • למכירה/להשכרה בשמשון
  23.3.17   להשכרה/מכירה משרד בבניין שמשון צפוני, מרוהט קומפלט פרטים – 054-3977244
   
 • למכירה בבת ים
  21.3.17 למכירה דירה להשקעה עם שוכרת בבת ים קו שני לים, בניין בוטיק דירה מושקעת לפרטים נוספים: 054-3453001
   
 • להשכרה חניה במכבי
  21.3.17     להשכרה מקום חניה בבניין מכבי לפרטים נוספים: 54900
   
 • חיפוש עבודה
          21.3.17  מחפש עבודה מהל ייצור, מנקד, גימולוג, מתקן אקסלנטיים באלפיות נייד – 050-4334442  
   
 • דרושה פקידה
    14.3.17    דרושה פקידה לניהול משרד   דרישות: הכרת המרחב האינטרנטי ושליטה מלאה באופיס בנקים, ייבוא, ייצוא, ניהול סטוק.     התנהלות מול ספקים ולקוחות חו"ל. שליטה מלאה בשפות עברית ואנגלית. יתרון להנהלת חשבונות 1,2     ניתן לשלוח קו"ח לדוא"ל: moshe@eliav.com
   
 • להשכרה במכבי
  14.3.17     להשכרה משרד דרומי בבניין מכבי קומה גבוהה לפרטים נוספים: 77345
   
 

ילדי הבורסה והחינוך המיוחד חגגו את פורים עם יובל המבולבל

 
א א א

בכניסה לאולם חיכו למאות הילדים הנרגשים חבילות שי ברוח החג, ועמדות צילום עם בובות ענק, דוכני פופקורן, שערות סבתא ועוד. יו"ר ועדת תרבות, שלמה אדן, נשא דברי ברכה ואיחל לכולם פורים שמח
 
מסיבת פורים המסורתית של הבורסה התקיימה היום (ב') באולם דימול בהשתתפות, ילדי בורסת היהלומים הישראלית, וילדי החינוך המיוחד של בתי הספר שיקמים ראשון לציון, רבין פתח תקווה ועמל חולון.
 
        
      יו"ר ועדת תרבות, שלמה אדן, מברך את הקהל
      צילום: יענקל'ה
      
      היום בדימול
      צילום: יענקל'ה

בכניסה לאולם חיכו למאות הילדים הנרגשים חבילות שי ברוח החג, ועמדות צילום עם בובות ענק. בתוך האולם נהנה הקהל הרב מדוכני פופקורן, שערות סבתא ומהמופע המרכזי - הכוכב שהורים וילדים אוהבים כאחד, יובל המבולבל.

יו"ר ועדת תרבות, שלמה אדן, נשא דברי ברכה. "כמו בכל שנה אנו ממשיכים במסורת ומקיימים את מסיבת פורים לילדי הבורסה. אני שמח לראות סביבי כל כך הרבה מילדי הבורסה והחינוך המיוחד שהגיעו למסיבת פורים. אני רוצה לברך את ההורים והילדים בברכת פורים שמח ומקווה שכולכם תהנו".

אדן הודה בדבריו לעמנואל עטר, ולמיקא רומנר על פועלם הרב למען קיום המסיבה המרהיבה ולקב"ט הבורסה, אהרן סקס שאחראי על בטחון המשתתפים. אדן מסר גם את ברכתו של נשיא הבורסה, יורם דבש, שנבצר ממנו להגיע למסיבה.

בסיום הדברים, עלה יובל המבולבל לבמה והלהיב את הילדים כמו שרק הוא יודע במופע חגיגי בליווי רקדניות, אורחים והפתעות. פורים שמח!
 
        
       צילום: יענק'לה
     
      

 
 
חזרההדפסשלח לחבר