מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • הגדלת חשיפה
  להגדיל מכירות יהלומים ותכשיטים ב- Amazon, Etsy, Ebay... כבר לא אתגר. יצרנו את הפיתרון המושלם עבורכם: הגדלת החשיפה x3 וחיסכון עבודה של 50% ! לפרטים: 972-52-384-6998+ (בריאן) 
   
 • למכירה
  למכירהסמארטפון כשר של "הדרן" מסוג: Samsung Galaxy S7 edgeבמצב מצוין, במחיר מציאהפרטים בטלפון 052-8890198
   
 • מעוניין במכונת צבע
   מעוניין לקנות מכונת צבע זהבי27105 
   
 • להשכרה חניה
  להשכרהחניה במגדל היהלוםליצירת קשר: 050-7777997
   
 • להשכרה חניה ביהלום
  להשכרהחניה במגדל היהלוםמפלס ח3ליצירת קשר : 054-3978841 (יהודה)
   
 • להשכרה חניה
  להשכרהחניה במגדל היהלוםליצירת קשר: 050-7777997
   
 

אופטימיות ושבחים בכנס ההסברה הראשון על מרכז הייצור המודרני

 
אופטימיות ושבחים בכנס ההסברה הראשון על מרכז הייצור המודרני
נשיא הבורסה, שמואל שניצר: "איני מופתע מההיענות הגדולה של החברים. ציבור היצרנים בעבר ובהווה, מעוניין לחזור ולהתמקד בייצור"
 
כנס ההסברה הראשון על מרכז הייצור המודרני התקיים אתמול (ד') במוזיאון היהלומים על שם אופנהיימר, שהיה צר מלהכיל את מאות החברים שהגיעו לשמוע מקרוב על המהלך ההיסטורי שמקדמת הבורסה. הכנס התקיים במעמד נשיא הבורסה, שמואל שניצר, ובהשתתפות יו"ר ועדת תעשייה, יורם דבש שמרכז את פעילות הקמת המרכז בחודשים האחרונים, חברים בהנהלת הבורסה ובכירים בענף היהלומים הישראלי.
 
"איני מופתע מההיענות הגדולה של החברים להגיע לכאן היום. ציבור היצרנים בעבר ובהווה, מעוניין לחזור ולהתמקד בייצור", אמר נשיא הבורסה, שמואל שניצר. "בלי יצור לא יהיה כאן מרכז (יהלומים). לכן המאמץ שמשקיע יורם דבש לילות כימים, בהקמת המרכז יקדם אותנו בשנים הבאות. אין כל סיבה שלא יהיה יצור בישראל. היום, שכר העבודה על הסחורות שאנו מייצרים בארץ, 2+ קרט ודוסייה, זהה לשכר המשולם במרכזי יצור מובילים בעולם כמו הודו. הרבה תלוי במה שאנו נעשה וביכולת שלנו ליצור דור המשך של לוטשים בישראל. אני רוצה להודות לכל מי שמסייע לבורסה, שכרגע מממנת מתקציבה את הקמת המרכז."
 
יו"ר ועדת תעשייה, יורם דבש אמר: "אני ורבים אחרים מאמינים כי אם המרכז שלנו יישאר במתכונתו הנוכחית, שברובה הינה קנייה ומכירה של מלוטש, לא נוכל לשרוד לאורך זמן. עלינו להשתמש ביתרונות היחסיים שלנו - ידע, קשרים, הון וכמובן הבסיס שעליו הוקמה הבורסה, יצור, יצור ויצור. איתרנו מבנה בשטח של 400 מ"ר כאן במתחם הבורסה, ואנו מזמינים יצרנים מכל סוגי האבנים והגדלים להצטרף למרכז הייצור החדש. המרכז החדש יעמיד לרשות היצרנים את האמצעים הטכנולוגים החדישים לייצור ובהם, מחשבי שרין (גליתאה) ואוגי, מכונת צבע, מכונה לבדיקת לחצים, עמדות מיקרוסקופ, שירותי גמולוגיה, שירותי בלדרות מאובטחים של ברינקס ועוד."
 
"בנוסף לכל אלה נקים במרכז כיתת לימוד למען הצערת גיל הלוטשים וטיפוח הדור הבא בתעשייה, ומפעל אוטומטים שייצר במתחם אבני X3 בשכר עבודה נמוך מ-70 דולר לקרט. לסיום, אני רוצה להודות לחברות הרבות שפתחו את הלב ותרמו למען הקמת המרכז החדש סכום כולל של למעלה מ-300,000 דולר. תודה לנשיא הבורסה, שמואל שניצר, על התמיכה הרבה, למפקח על היהלומים, שמואל מרדכי, ליו"ר מכון היהלומים, מוטי גנץ ולרבים אחרים שקצרה היריעה מלהכיל", אמר.

 
 
חזרההדפסשלח לחבר
 
 
 
 
 
העלאת חבילות יהלומים