מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • הגדלת חשיפה
  להגדיל מכירות יהלומים ותכשיטים ב- Amazon, Etsy, Ebay... כבר לא אתגר. יצרנו את הפיתרון המושלם עבורכם: הגדלת החשיפה x3 וחיסכון עבודה של 50% ! לפרטים: 972-52-384-6998+ (בריאן) 
   
 • למכירה
  למכירהסמארטפון כשר של "הדרן" מסוג: Samsung Galaxy S7 edgeבמצב מצוין, במחיר מציאהפרטים בטלפון 052-8890198
   
 • מעוניין במכונת צבע
   מעוניין לקנות מכונת צבע זהבי27105 
   
 • להשכרה חניה
  להשכרהחניה במגדל היהלוםליצירת קשר: 050-7777997
   
 • להשכרה חניה ביהלום
  להשכרהחניה במגדל היהלוםמפלס ח3ליצירת קשר : 054-3978841 (יהודה)
   
 • להשכרה חניה
  להשכרהחניה במגדל היהלוםליצירת קשר: 050-7777997
   
 

הסתיים השלב הראשון בקורס לוטשי יהלומים

 
הרמת כוסית לכבוד חג החנוכה וסיום שלב ראשון בקורס הליטוש הראשון של הלוטשים במרכז ייצור מודרני, התקיים היום במרכז הייצור המודרני. יו"ר ועדת תעשייה של בורסת היהלומים יורם דבש ומנכ"ל התאחדות תעשייני היהלומים עפר לאופמן ואחרים הגיעו לברך את התלמידים לחג החנוכה, לאכול סופגניה ולהרים כוסית לסיום השלב הראשון בקורס הלוטשים.
 
 
 
 
זהו קורס הלוטשים הראשון המתקיים במרכז הייצור המודרני, קורס המורכב משני חלקים עיקריים: לימודיים עיוניים ומעשיים המתקיימים בכיתת הלימוד במרכז הייצור המודרני כשלב ראשון ועבודה אצל יצרנים כהתמחות בשלב השני.

יורם דבש יו"ר ועדת תעשייה והרוח החיה העומדת מאחורי הקמת המרכז אמר לתלמידים כי: "זהו צעד ראשון שלכם בתעשייה ומכאן אתם מתפזרים לעבודה אצל היצרנים. אתם הקורס הראשון המתקיים במרכז וכמובן שאנחנו מתרגשים מכל שלב שאתם עוברים, כמו שמתרגשים מכל דבר חדש שעושה ילד ראשון. אני רוצה להודות למנכ"ל התאחדות תעשייני היהלומים עפר לאופמן המרכז את כל נושא ההכשרה ולישראל וונצ'ובסקי המלווה את הפרוייקט מיומו הראשון למנחם מועלם, מנהל המרכז הייצור המודרני, מנחה הקורס על העבודה הרבה שהשקיע בקורס".

מנחם מועלם מנחה הקורס אמר לתמידים כי: "בקורס השתתפו חילוניים וחרדים ולי זו היתה היכרות ראשונה עם אנשים מהמגזר החרדי. פגשתי אנשים נהדרים בעלי אופי התנהגות וגישה שונה, השואלים ומתווכחים על כל אמירה. אני שמח שבסוף קיבלתם את העובדה שאני "הרב" שלכם בכל הקשור לענייני יהלומים".

מרסל כהן שזה לו ביקור ראשון במרכז הייצור המודרני אמר כי: "שהגעתי לפה בפעם הראשונה חשכו עיניי, זה היה אולם שבור והרוס, עם חוטים מציצים מהרצפה והתקרה, היום נכנסתי לראשונה אחרי השיפוץ וכולי תדהמה איך הפך המקום ההרוס למקום יפה כל כך. מה שלמדתם עד כה בקורס זהו רק קצה הקרחון במה שיש עוד ללמוד על ליטוש יהלומים, בחלק השני של הקורס תלמדו עוד דברים רבים הקשורים לבניית היהלום".

ישראל וונצ'ובסקי מלווה הפרוייקט איחל הצלחה לתלמידים ואמר כי: "שראינו את האולם לראשונה, גם פחדנו, אך ללא הובלתו ועזרתו של יורם דבש, שדבק במשימה ומשך את כולנו אחריו, לא היינו מגיעים למה שאתם רואים פה היום. אני רוצה להודות גם לעפר לאופמן, מנכ"ל התאחדות תעשייני היהלומים על המעורבות שלו בכל הקשור להכנת הקורס וכמובן לאחל לכם הצלחה".

נציג התלמידים יהודה שפיץ הודה בשם התלמידים למנחם מועלם ואמר כי: "מנחם נתן לנו את הנשמה, ואנו רוצים להודות לו על הקורס הנהדר בו למדנו הרבה על היהלומים. האוירה במרכז הייצור המודרני הנעימה והוא מקום שמקסים להיות בו".

קורס הלוטשים הבא יפתח בתחילת חודש ינואר ומתוכננים קורסים נוספים. כמו כן מתוכנן קורס ייעודי לחברי בורסה ולכל בעלי תג בורסה אחר, המבקשים להכיר את רזי הליטוש. פרטים נוספים יפורסמו באתר הבורסה ומסכי הבורסה. 
 

 
 
חזרההדפסשלח לחבר
 
 
 
 
 
העלאת חבילות יהלומים