מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • הגדלת חשיפה
  להגדיל מכירות יהלומים ותכשיטים ב- Amazon, Etsy, Ebay... כבר לא אתגר. יצרנו את הפיתרון המושלם עבורכם: הגדלת החשיפה x3 וחיסכון עבודה של 50% ! לפרטים: 972-52-384-6998+ (בריאן) 
   
 • למכירה
  למכירהסמארטפון כשר של "הדרן" מסוג: Samsung Galaxy S7 edgeבמצב מצוין, במחיר מציאהפרטים בטלפון 052-8890198
   
 • מעוניין במכונת צבע
   מעוניין לקנות מכונת צבע זהבי27105 
   
 • להשכרה חניה
  להשכרהחניה במגדל היהלוםליצירת קשר: 050-7777997
   
 • להשכרה חניה ביהלום
  להשכרהחניה במגדל היהלוםמפלס ח3ליצירת קשר : 054-3978841 (יהודה)
   
 • להשכרה חניה
  להשכרהחניה במגדל היהלוםליצירת קשר: 050-7777997
   
 

רשימת החברות הפועלות במרכז הייצור המודרני

 
רשימת החברות הפועלות במרכז הייצור המודרני
כל יצרני היהלומים מוזמנים למצוא במרכז את קבלן הייצור המתאים לצורכיהם; באמצעות המרכז לייצור מודרני מעמיד ענף היהלומים לרשות היצרנים הפועלים במרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת
 
מרכז הייצור המודרני ליהלומים הוא מיזם ענפי שהוקם בשלהי 2014, כדי לעבות ולמנף את ייצור היהלומים בישראל, ולהוות ראש חץ במסגרת הצעדים הננקטים למיצוב מחודש של תעשיית היהלומים הישראלית כמרכז יהלומים מוביל, ואבן שואבת לספקי גלם וקנייני מלוטש.
 
המרכז, הנמצא בסמוך לבנייני הבורסה, הוקם על שטחו של מפעל ששופץ וחודש. שטחו, המשתרע על 400 מ"ר, חולק ל-23 חדרים, ובהם 16 חדרי עבודה ושבעה חדרי שירות. לאחר סינון ארוך וקפדני נבחרו 16 חברות לייצור יהלומים, המעניקות ביחד שירות שלם ליהלומן – ניסור בלייזר, חיתוך אוטומטי, 75 יחידות לליטוש ידני, 20 מכונות לליטוש אוטומטי ותהליכי בדיקה באמצעים העדכניים והמתקדמים ביותר - הגלקסי (גליתאה) של שרין (במחירים מוזלים), מחשבי שרין ואוגי ומיקרוסקופים (כשירות הניתן על ידי צוות מומחים וכן בתחנות לשימוש עצמי).
 
באמצעות המרכז לייצור מודרני מעמיד ענף היהלומים לרשות היצרנים הפועלים במרכז, פלטפורמה המצטיינת בניקיון מופתי, אבטחה מרבית, ציוד טכנולוגי מהשורה הראשונה, שנתרם, או נמסר למרכז בהשאלה, או במחירים מוזלים במיוחד, ואת כל השירותים תחת קורת גג אחת, ללא צורך לצאת מדלת המרכז.
 
במרכז לייצור מודרני פועל בית ספר להכשרת לוטשים צעירים - דור העתיד של ייצור היהלומים בארץ - בעיקר חיילים משוחררים וחרדים, המקבלים הכשרה ראשונית על ידי מורה בכיר בכיתות לימוד קטנות. לכל בוגרי ההכשרה מקומות עבודה מובטחים מראש במפעלים שבמרכז או מחוצה לו.
כל יצרני היהלומים מוזמנים למצוא במרכז את קבלן הייצור המתאים לצורכיהם. יש להדגיש כי המרכז הוא פלטפורמה יצרנית בלבד, המשמשת יצרנים פרטיים, שכל אחד מהם פועל על פי מדיניות החברה שלו מבחינת התמחור, לוחות הזמנים, מערך היחסים עם הלקוחות או מכל בחינה אחרת.
 
מרכז הייצור המודרני
רח' תובל 28, קומה 3, רמת גן
טלפון: 03-7529925, פקס: 03-7529924
דוא"ל: marina@israelidiamond.co.il
 
לרשימת החברות הפועלות במרכז לחצו כאן

 
 
חזרההדפסשלח לחבר
 
 
 
 
 
העלאת חבילות יהלומים