מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • הננו להודיע לציבור על שעות הפעילות בבנייני הבורסה, בצום ט' באב, שיחול ביום א' 22.7.18 (י' באב תשע"ח) כדלקמן:
   
 • לחברות וחברי הבורסה בלבד: הקרנה חגיגית של גמר המונדיאל יום ראשון, ג' אב תשע"ח, 15.7.18 בשעה 17:30, במסעדת הגשר ("קולינן") תחילת משחק בשעה 18:00, יוגשו פיצות, פיצוחים שתייה קלה ובירות. *מספר המקומות מוגבל יורם דבש שאשו בן ציון נשיא יו"ר ועדת תרבות
   
 • אנו מזמינים את ציבור היהלומנים למפגש הסברה בנושא : גילוי מרצון יהלומנים – תמונת מצב ועדכון מהשטח שיתקיים ביום שני, כ"ו תמוז תשע"ח, 9.7.2018 בשעה 16:00 במסעדת קולינן יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים הישראלית ויעקב (קובי) קורן, נשיא התאחדות תעשייני היהלומים 
   
 •       ביום ה' 12.7.18 תתקיים מכירת תווי קניה   ע"י חברת "עוגן", מהשעה 10:30-12:30 בחדר רו"ח שם טוב (מול בית הכנסת) *מתאריך 5.6.18-26.6.18 לא תהא חלוקת תווים 
   
 • רוצים שיאתרו אתכם בקלות ובמהירות ? ניתן לעדכן פרטים אישיים בטופס עדכון באלפון. לכניסה לאלפון לחצו כאן
   
 • כשירות לחברים ניתן לצפות בהדרכה שקיימנו ב27.3, בנושא ליווי למימון מקרן בערבות מדינה .
   
 • דרוש רואה חשבון
    22.6.2018 דרושים למשרד רציני בבורסה  דרוש רואה חשבון.   עדיפות לבעלי ניסיון בבורסה.  תנאים טובים למתאימים.  בבקשה לשלוח קורות חיים לפקס: 03-5758126  
   
 • דרושים
  דרושים למשרד בבורסה דרושה מזכירה עוזרת אדמיניסטרטיבית למשרה מלאה. דרישות: עבודה במערכת אכדיה – יתרון משמעותי. ניסיון כמזכירה ניהול אדמיניסטרטיבי – חובה לפחות שנתיים. ניסיון ורקע בהנהלת חשבונות – יתרון משמעותי.שליטה מלאה באופיס ובאקסל ברמה טובה – חובה (ייבדק בראיון). אנגלית ברמה טובה מאוד – חובה (ייבדק בראיון).  יסודיות, דייקנות, סגירת מעגל טיפול, יכולת עבודה עצמאית, ראש גדול, יכולת פתרון בעיות.   נכונות לשעות נוספות – חובה. 3453350 (שי)
   
 • ציוד משרדי
  22.5.18 לקנייה ריהוט משרדי לפרטים: 054-3978443 (דבורה)
   
 • מחפש חניה
  19.6.18 קנייה מעוניין לרכוש חנייה בבניין מכבי לפרטים נוספים: 0543973599
   
 • להשכרה בשמשון
  להשכרה 2 משרדים בבניין שמשון, צד דרום מרוהטים קומפלט מועד כניסה – גמיש פרטים – 054-39-79888
   
 • מחפשת עבודה
    7.5.18          מחפשת עבודה מיון מלוטש, עובדת פרילנס, גמישה בשעות ובימי עבודה, בעלת ניסיון של למעלה מ- 20 שנה ליצירת קשר: 052-8534409
   
 

מדד GDX: מחירי היהלומים המלוטשים התאוששו בשבוע שעבר

 
א א א

שינוי במגמות המחירים בבורסה, לאחר שבועות של ירידות
 

אחרי כמה שבועות של ירידות מחירים, מחירי היהלומים המלוטשים בבורסה הישראלית רשמו בשבוע שעבר התאוששות קלה, ועלו בשיעור של 0.09% – כך עולה ממדד מחירי היהלומים GDX של חברת Carats.io.

 

מדד GDX (מדד Get-Diamonds) של Carats.io הוא המדד הראשון בשוק ה יהלומים המבוסס על נתוני מסחר אמיתיים. המדד מתבסס על נתוני מסחר היהלומים היומי בבורסה הישראלית, באמצעות אלגוריתם קנייני מתוחכם, העוקב אחר עשרות אלפי יהלומים עגולים בליווי תעודת GIA, כשכל יהלום מדורג על פי לא פחות מ-14 פרמטרים.

 

המחירים הסיטונאיים של יהלומים מלוטשים בישראל עלו כמעט בכל קטגוריה, בשעה שסיטונאי יהלומים בישראל ביצעו סידרה של התאמות מחירים קטנות, כולל עליית מחירים חזקה ביום רביעי. זו התפתחות חיובית בשוק היהלומים, לאחר שהמחירים נחלשו בחודש מרץ, ולא רשמו שינוי בשבוע הראשון של אפריל. מדד GDX, המדד הכללי של Carats.io, סגר את השבוע בעלייה של 0.06% לעומת השבוע הקודם.

 

מדד GDX, העוקב אחר היהלומים הנסחרים ביותר בשוק הישראלי, עמד בממוצע על 10,006.49 במהלך השבוע ה-15 של השנה (8-14 באפריל). המדד פתח את השבוע ברמה של 10,003.56, וננעל ברמה של 10.009.38.

 

העליות הגדולות ביותר נרשמו במחירי יהלומים איכותיים יותר, בעלי דירוגי צבע וניקיון גבוהים יותר, שאחריהם עוקב מדד GDX-I, שרשם השבוע עלייה של 0.2%. עליית המחיר השנייה בגודלה נרשמה במחירי היהלומים שמעניינים לרוב את תעשיית התכשיטים האמריקאית, כפי שבא לידי ביטוי במדד GDX-J. מחיריהם של יהלומים אלו עלו בממוצע ב-0.12% לעומת השבוע הקודם. מחיריהם של יהלומים קטנים יותר לא רשמו שינוי.

מחירי יהלומים מלוטשים בישראל

עליות המחירים נחלשו במרץ

מחירי היהלומים המלוטשים בישראל אמנם עלו בימים הראשונים של החודש, אך המחירים המבוקשים של יהלומים מלוטשים ירדו במהלך רוב החודש השלישי למדד המחירים של Carats.io. מדובר בירידה עונתית. המחירים הסיטונאיים של יהלומים מלוטשים בדרך כלל רושמים עלייה במהלך ינואר ופברואר, כאשר קמעונאים, בעיקר בארה”ב, אוגרים מלאי. חידוש המלאי מוביל לעליות מחירים, ובסוף פברואר המחירים לרוב עולים גם לקראת תערוכת אבני החן של הונג קונג.

אחרי התערוכה המחירים לרוב יורדים, ואין באופק אירועים נוספים שיניעו את הביקוש עד חודש מאי, שבו מצוין יום האם בארה”ב. השנה, מאחר שתערוכת הונג קונג לא עמדה בציפיות הסוחרים, נרשמו לחצים נוספים להורדות מחירים. במהלך מרץ, מדד GDX ירד ב-0.83% ל-10,100, ומחק את העליות שרשם פברואר. מדד GDX-D ירד ב-1.22% ל-4,005, ומחק אף הוא את עליות המחירים של פברואר.

למרות חולשתם בשבוע החולף, המדדים GDX-I ו-+GDX1 רשמו את ירידות המחירים הקלות ביותר.

מחירי יהלומים מרץ ישראל
מחירי יהלומים מלוטשים ישראל

מבנה מדד GDX

מדד GDX עוקב אחר המחירים המבוקשים של עשרות אלפי יהלומי גלם המלווים בתעודת GIA, ומוצעים למכירה ב- Get Diamonds . מדד ה-GDX פועל לפי הקטגוריות הבאות של דירוג יהלומים – בהתבסס על גודל, צבע ומידת בהירות:

 
 

 
 
חזרההדפסשלח לחבר