על פי הנחיות פיקוד העורף, בנייני הבורסה יהיו פתוחים במתכונת רגילה

 
 
 
 
 
מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • מחפש משקיע
  מחפש שותף משקיע לעסק אינטרנטי בעל 2 חנוית באטסי ושתי 2 אתרים ומחוברים לכל הרשתות החבריתיות הנחשבות כיום. העסק קיים כבר 4 שנים ומאוד מורחב ... הצלחה מובטחת מערכת שנבנתה על ידי אבי בי-יאיר  (מייסד החברה הריאשונה בבורסה שמכרה יהלומים ואבני חן דרך האינטרנט  1999 נייד: 0543-974161
   
 • להשכרה ביהלום
  להשכרהחדר בבניין יהלום קומה 16פנוי ומרוהטלפרטים: 054397764 (שרה)
   
 • להשכרה חניה
  להשכרהחניה במגדל יהלוםח-3ליצירת קשר: 054-3976799 (ניסו)
   
 • להשכרה ביהלום
  להשכרה משרד פינתי ביהלום קומה 1575668 
   
 • להשכרה ביהלום
  להשכרהשני משרדים דרומיים מסודריםביהלום קומה 15  75688
   
 • דרושה חנייה
  דרושה חנייה בחניון מכבי על בסיס חודשי/יומי.נייד: 53001 
   
 

שבוע היהלומים הישראלי בניו יורק, אוקטובר 2018

 
שבוע היהלומים הישראלי בניו יורק, אוקטובר 2018

בתאריכים ה15 עד ה-17 באוקטובר נערך שבוע היהלומים הישראלי בניו יורק, בהשתתפות 25 חברות ישראליות.

 

ברקע הסקת המסקנות מתערוכות בשנים קודמות, הבורסה נקטה בצעדים משמעותיים מאוד בתחום הפרסום, על מנת לחשוף קהל רחב מאוד של קניינים מארה"ב ולהזמינם לתערוכה.

נרכשו רשימות של אלפי קניינים ולפני כ-3 חודשים החל קמפיין פרסום שפנה ליהלומנים ותכשיטנים מכל רחבי ארצות הברית.

הודות לקמפיין הפרסום, 200 קניינים מרחבי ארה"ב הגיעו לתערוכה.

יו"ר וועדת התערוכות מר עזרא בוארון סיפר כי התנועה הייתה ערה מאוד, בוצעו עסקאות רבות, ומציגים רבים סיכמו כי זו הפעם הראשונה שרואים את האולם בניו יורק מלא וחי כל כך.

זו הפעם השנייה שהתערוכה מתקיימת באולם המסחר החדש בניו יורק, והשנה עקב כמות הקניינים המשמעותית, נפתח דלפק רישום מסודר שהקל על הכניסה לאולם.

הקונסול הכללי מר דני דיין, הגיע לטקס פתיחת התערוכה ונשא נאום על חשיבות הקשר העמוק בין ישראל לארה"ב בעת הזאת ובירך על החיבור בין הבורסה הישראלית לניו יורקית. בנאומו אמר דיין כי דלתו פתוחה לשיתופי פעולה וסיוע ככל הניתן בעתיד.

במסגרת התערוכה, פורסם קמפיין FLY TO BUY, אשר מסבסד את כרטיס הטיסה של קניינים מחו"ל שיגיעו לבורסה שלנו וירכשו במעל ל-150,000 דולר. נרשמה התעניינות רבה מאוד בקמפיין וכן פניות להירשם ולהגיע.

נשיא הבורסה מר יורם דבש סיכם ואמר: "קיום התערוכה שנה אחר שנה היא עדות לקשר החם שיש בין בורסת היהלומים הישראלית והניו יורקית, ואני מבקש להודות למר ראובן קאופמן, נשיא בורסת ניו יורק, ולדיוויד לשר, מנכ"ל בורסת ניו יורק, על שיתוף הפעולה המשמעותי כל כך.

אני מברך ומודה למר דני דיין, הקונסול הכללי, שביקר בתערוכה והציע את סיועו בעתיד. הקשר בין ענף היהלומים לממשלה הוא קריטי וחיוני מאוד להתפתחות הענף שלנו, ברמה המקומית והבינלאומית.

אני מבקש להודות ולציין את מר עזרא בוארון, יו"ר ועדת תערוכות והגברת מיקי קטן, על העבודה המשמעותית והחשובה שנעשתה להפקת התערוכה, ובשאיפה לעוד תערוכות רבות ומצוינות בעתיד."


 
 
חזרההדפסשלח לחבר