הושקה מערכת המסחר של ענף היהלומים - GET DIAMONDS

הושקה מערכת המסחר של ענף היהלומים - GET DIAMONDS

נשיא הבורסה, יורם דבש: "מערכת המסחר הזו מאגדת את היהלומנים הישראלים יחד במקום אחד. הצלחת המיזם תלויה בנו, אם כולנו נעבוד ונשתמש בו. אנחנו מצידנו ניזום, נדחוף את הפרוייקט ונשפיע; העלו את המלאי למערכת ללא עלות

GET-DIAMONDS מערכת המסחר החדשה של ענף היהלומים הושקה היום באולם המסחר של בורסת היהלומים בנוכחות נשיא בורסת היהלומים, יורם דבש ויו"ר מכון היהלומים, שמואל שניצר וחברי בורסה רבים.

נשיא בורסת היהלומים יורם דבש, המכהן כיו"ר ועדת פורטל ומסחר אלקטרוני אמר כי, "היום אנו משיקים את מיזם GET-DIAMONDS , הייחודי לענף היהלומים הישראלי. מערכת המסחר הזו מאגדת את היהלומנים הישראלים יחד במקום אחד. הצלחת המיזם תלויה בנו, אם כולנו נעבוד ונשתמש בו. אנחנו מצידנו ניזום, נדחוף את הפרוייקט ונשפיע, אבל אתם צריכים לגבות אותנו ולהיכנס ולעבוד במערכת. זאת כדי שב- GET-DIAMONDS תהיה כמות משמעותית של יהלומים, מעל 100,000. כל מי שמחפש יהלומים ידע שב- GET-DIAMONDS הוא יוכל למצוא יהלום, ויהלום ישראלי".

       
 

דבש עמד על יתרונות המערכת החדשה ובהם העלאת מלאי היהלומים ללא עלות. "חשוב שתדעו כי GET-DIAMONDS לא נבנתה רק עבור החברות הגדולות. היא מיועדת גם לחברות הקטנות, והיא ללא עלות. מעלים את מלאי היהלומים חינם למערכת. חברות המעוניינות בכך יוכלו לקבל תכנת ניהול מלאי חינם לשנה הראשונה. זו הטבה לכל מי שלא יכול להרשות לעצמם להתמודד עם עלויות ניהול המלאי. יש כאן היום ארבעה חברות מלאי, תבדקו את סוגי המערכות ותתחילו לעבוד".

      נשיא בורסת היהלומים הישראלית יורם דבש 
      "חברות המעוניינות בכך יוכלו לקבל תכנת ניהול מלאי חינם לשנה הראשונה". נשיא הבורסה, יורם דבש
      צילום: אסף לב


דבש הודה לכל העוסקים במלאכה ואמר כי, "פרויקט GET-DIAMONDS  הוקם על ידי הצוות המקצועי של מכון היהלומים ברשות סמנכ"לית מערכות מידע, אורנה חייט, וזו ההזדמנות להודות לה. תודה גם לעובדי בורסת היהלומים על העזרה בהשקה. תודה גם למאיר דלומי וחיים כץ וליהלומנים שליוו את הפרוייקט מתחילתו, ליו"ר הוועדה הקודם, בועז מולדבסקי, שהחל את הפרויקט, ותודה ליו"ר מכון היהלומים, שמואל שניצר, על הקצאת המשאבים למיזם".  דבש סיים את דבריו כשאמר: "הכוח שלנו הוא באחדותנו. אין בורסה בעולם שיש לה מערכת כזו, שיש לה חשיבה כזו וארגון כזה".

נשיא הכבוד של בורסת היהלומים הישראלית ויו"ר מכון היהלומים, שמואל שניצר, אמר: "היום אנו חונכים מיזם חשוב ופורץ דרך שפותח על ידי מכון היהלומים עבור היהלומנים הישראלים. היום האתר מושק בישראל בלבד. ככל שיהלומנים רבים יותר יעבדו במערכת, נהיה משמעותיים בעולם האינטרנטי. היום אינטרנט זה הכרח ויש בו פוטנציאל גדול. ב- GET-DIAMONDS לכל יהלומן יש עמוד משלו בו הוא יכול להציג את החברה שלו, אפשרות להעלאת מלאי באופן אוטומטי או ידני ועוד. זהו חלון הראווה לענף הישראלי".

      
     "מיזם חשוב ופורץ דרך". יו"ר מכון היהלומים, שמואל שניצר
     צילום: אסף לב


"העבודה על המיזם החלה לפני כשנה בניצוחה של סמנכ"לית מערכות מידע, אורנה חייט, בחסות היו"ר הקודם מוטי גנץ ויו"ר ועדת פורטל יורם דבש. שמחתי שיכולתי להשלים את המלאכה. מאחל הצלחה לכולכם".

מנכ"ל בורסת היהלומים, אלי אבידר, עמד על תכונות המערכת. "ניתן לחפש יהלומים, עם תמונות או בלי, עם תעודות או בלי, המלאי מתעדכן באופן אוטומטי, אך גם ניתן להעלות מלאי ידנית. עוד ניתן לראות ביקושים, להשתמש באינדקס חברות, ולמצוא רשימת קניינים".


"עבור היהלומנים שרוצים להשתמש ב- GET-DIAMONDS הכנו סל הטבות כמו, שימוש בתוכנת ניהול מלאי חינם לשנה בחברות קומן, פנטזי, לוגאון-ברק, ואכדיה, הטבות והנחות בצילום יהלומים על ידי חברות הצילום שירטל, סגומה ו- The Works , והנחות בחברות השילוח. צוות מכון היהלומים עומד לרשותכם במתן עזרה בטלפון 52913 בהצלחה לכולם".
 
       
      אולם המסחר של הבורסה, היום. 
      צילום: אסף לב
 
באדיבות מכון היהלומים הישראלי