מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • להשכרה ביהלום
  חיפוש עבודה מחפשת עבודה בניקיון משרדים בשעות הבוקר 052-3425403 (נעמי)
   
 • חניה להשכרה
  חניה להשכרה חניה בבניין יהלום לפרטים : 050-7777997 (אבי)
   
 • מחפשת עבודה
           מחפשת עבודה מיון מלוטש, כל הגדלים, מקצועית, אמינה, ישרה, בעלת ותק של למעלה מ30 שנים בתחום. להמלצות חמות: בני ומייקל מאירוב MID, אורית סמט EZ  ליצירת קשר: 054-5722581 יקרה
   
 • חיפוש עבודה
  גמולוגית מנוסה מחפשת עבודה גמולוגית אמינה, אחראית וחרוצה מעוניינת להשתלב שוב בתחום בעלת נסיון תעסוקתי של כ-5 שנים במעבדה גמולוגית שם: לימור מזרחי טלפון: 054-7471235
   
 • חיפוש עבודה
  מחפש עבודה מהל ייצור, מנקד, גימולוג, מתקן אקסלנטיים באלפיות נייד – 050-4334442  
   
 • מחפשת עבודה כממיינת
  לכל מעין דבאי שירות מקצועי בתחום מיון וצבע יהלומים מלוטשים, בכל הגדלים, במשרד הלקוח, בשעות וימים גמישים בהתאם לצורך  ניסיון מעל ל20 שנות עבודה בתחום מיון היהלומים. אחריות, קפדנות ומקצועיות מובטחת. לפרטים ניתן לפנות: לודמילה טרנטול 054-4517460
   
 

ה-GIA פיתח דו"ח מוצא חדש לאבנים צבעוניות

 
יהלומים צבעוניים
המכון הגמולוגי האמריקאי מציע דו"ח אימות לאבנים צבעוניות, שיזהה מאיזו ארץ הגיעו
 

ארגון ה-GIA  (המכון הגמולוגי של אמריקה) מציע דו"חות אימות לאבנים צבעוניות. כך מדווח ב-Rapnet. בכך הוא מרחיב את השירות הקיים שלו המתאים את היהלומים המלוטשים למקור הגלם שלהם.

הארגון מנתח את המאפיינים הפיזיים ומידע מדעי מאבנים טבעיות גולמיות ונותן לכל אחת מספר זיהוי ייחודי. כשיהלום מלוטש נשלח לדירוג, ה-GIA מעביר אותו את אותן בחינות שערך לאבני הגלם. כשיש התאמה בין המלוטש לגלם, המעבדה תאשר את ארץ המקור של המלוטש, בהתבסס על המידע מחברת המכרות שמספקת גלם.

ה-GIA השיק את התוכנית ליהלומים לבנים במרץ, כחלק מהתוכנית שלו "מהמכרה לשוק" (M2M).

"התגובות לדו"ח המוצא חיוביות מאד", אמר טום מוזס, סגן נשיאת ה-GIA ומנהל מעבדה ומחקר בכיר, "יש עניין רב בתוכנית זו מצד בעלי מכרות, יצרנים ומוכרים. אנחנו מוסיפים יכולת הערכה לגלם".

 

הדו"ח החדש יכלול את ארץ המוצא של היהלומים הטבעיים הצבעוניים, בנוסף לבדיקת האיכות של 4C. המידע יהיה זמין באתר החברה.

"ישנה הכרה בקרב שרשרת האספקה של היהלומים לפוטנציאל בבניית אמון הצרכנים עם מקור יהלום המאושר מדעית", לדברי אנה מרטין, סגנית נשיאת ה-GIA לעסקים גלובליים.

"צרכנים רוצים לדעת יותר על היהלומים שלהם – מאיפה הם באים, איך ייצרו אותם ואיך הקנייה שלהם תורמת לחייהן של הקהילות המייצרות אותם", סיכמה מרטין.


 
 
חזרההדפסשלח לחבר