מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • להשכרה ביהלום
  24.7.17 להשכרה חדר בבניין יהלום קומה 2 לפרטים: 050-7777997 (אבי)
   
 • להשכרה ברמת גן
    18.7.17    להשכרה במתחם הבורסה דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים – 5,400 ש"ח פרטים -77244
   
 • להשכרה בשמשון
  19.7.17 להשכרה משרד צפוני בבניין שמשון קומה גבוהה ללא תשלום, רק מיסים פרטים - 77244
   
 • להשכרה ברמת גן
   11.7.17         להשכרה פנטאוז ברמת גן, קרוב לבורסה במקום שקט, מרוהטת קומפלט כניסה מיידית לפרטים: 22494 הנרי
   
 • דרושה פקידה
   10.7.17 דרושה פקידה חברת dvl יהלומים מחפשים פקידה. אין צורך בניסיון .  מתנהלת היטב תחת לחץ, יכולת להתמודדות עם מספר משימות במקביל. תפיסה מהירה ראש גדול.   העבודה ברמת גן, משרה מלאה.     להגשת מועמדות נא לשלוח קו״ח: tzahy.dvldiam@gmail.com
   
 • להשכרה ברמת גן
  9.7.17 להשכרה דירה 2 חדרים +מטבח ושירותים. רח' תובל ר"ג (ליד רח' ביאליק) בבקשה משעה 11:00-17:00 לא בשישי – שבת כניסה לדירה 1.10.2017 לפרטים: 054-3976479
   
 

ילדי הבורסה והחינוך המיוחד חגגו את פורים עם יובל המבולבל

 
א א א

בכניסה לאולם חיכו למאות הילדים הנרגשים חבילות שי ברוח החג, ועמדות צילום עם בובות ענק, דוכני פופקורן, שערות סבתא ועוד. יו"ר ועדת תרבות, שלמה אדן, נשא דברי ברכה ואיחל לכולם פורים שמח
 
מסיבת פורים המסורתית של הבורסה התקיימה היום (ב') באולם דימול בהשתתפות, ילדי בורסת היהלומים הישראלית, וילדי החינוך המיוחד של בתי הספר שיקמים ראשון לציון, רבין פתח תקווה ועמל חולון.
 
        
      יו"ר ועדת תרבות, שלמה אדן, מברך את הקהל
      צילום: יענקל'ה
      
      היום בדימול
      צילום: יענקל'ה

בכניסה לאולם חיכו למאות הילדים הנרגשים חבילות שי ברוח החג, ועמדות צילום עם בובות ענק. בתוך האולם נהנה הקהל הרב מדוכני פופקורן, שערות סבתא ומהמופע המרכזי - הכוכב שהורים וילדים אוהבים כאחד, יובל המבולבל.

יו"ר ועדת תרבות, שלמה אדן, נשא דברי ברכה. "כמו בכל שנה אנו ממשיכים במסורת ומקיימים את מסיבת פורים לילדי הבורסה. אני שמח לראות סביבי כל כך הרבה מילדי הבורסה והחינוך המיוחד שהגיעו למסיבת פורים. אני רוצה לברך את ההורים והילדים בברכת פורים שמח ומקווה שכולכם תהנו".

אדן הודה בדבריו לעמנואל עטר, ולמיקא רומנר על פועלם הרב למען קיום המסיבה המרהיבה ולקב"ט הבורסה, אהרן סקס שאחראי על בטחון המשתתפים. אדן מסר גם את ברכתו של נשיא הבורסה, יורם דבש, שנבצר ממנו להגיע למסיבה.

בסיום הדברים, עלה יובל המבולבל לבמה והלהיב את הילדים כמו שרק הוא יודע במופע חגיגי בליווי רקדניות, אורחים והפתעות. פורים שמח!
 
        
       צילום: יענק'לה
     
      

 
 
חזרההדפסשלח לחבר