מרכז הגלם החדש של צופיס 1818 בבניין יהלום נחנך בטקס חגיגי

מרכז הגלם החדש של צופיס 1818 בבניין יהלום נחנך בטקס חגיגי

קירות זכוכית בצבע שחור ומאחוריהם מסכי ענק, הקרינו סרטוני וידאו ששיוו למרכז החדש מראה מלוטש ומרשים שבהחלט יותיר מעתה רושם עז על הנכנסים לבורסה מבניין יהלום

מרכז הגלם של חברת צופיס 1818 בראשות אבנר צופיוף, נפתח ביום חמישי שעבר בטקס חגיגי שהתקיים במבואת הכניסה לבניין יהלום. בין האורחים הרבים שהגיעו לברך את צופיוף היו גם נשיא הבורסה, שמואל שניצר, נשיא התאחדות תעשייני היהלומים, קובי קורן, מנכ"ל הבורסה, מוטי בסר וחברי הנהלת הבורסה.

               
               טקס פתיחת מרכז הגלם של צופיס 1818
               צילום: יענקל'ה
                
               נשיא הבורסה, שמואל שניצר קובע מזוזה למרכז החדש
               צילום: יענק'לה
 
נראה כי צופיוף לא חסך בשום פרט לקראת האירוע. שולחנות עמוסים לעייפה בסלסלות סושי בצורת ספינות, בקבוקי שמפניה, שתייה קלה ומטעמים נוספים קידמו את פני הקהל הרב שהגיע לטקס. אך זה היה רק המתאבן לקראת הסרת הלוט מעל המרכז החדש שהציג סטנדרט חדש של מתחמי גלם שאין לו אח ורע בעולם.

קירות זכוכית בצבע שחור ומאחוריהם מסכי ענק, הקרינו סרטוני וידאו ששיוו למרכז החדש מראה מלוטש ומרשים שבהחלט יותיר מעתה רושם עז על הנכנסים לבורסה מבניין יהלום. מאחורי אחד הקירות ניצבה בתוך חלל תצוגה קטן על מגש מסתובב אבן גלם לבנה במשקל של 100 קרט. בתוך המתחם ציפו למבקרים חלל כניסה מעוצב בקפידה, חדר ישיבות מפואר בקומת הכניסה וקומה נוספת ובה חדרי צפייה מוקפדים שיארחו את הטנדרים של החברה. כיאה לסגנונו היחודי הצליח צופיוף בעזרתה של אדריכלית הפרויקט, לימור שחורי, ליצוק למרכז החדש את תמהיל מדויק של עיצוב אסתטי אנין ומרשים אך עם זאת צנוע ולא ראוותני.                

נשיא הבורסה, שמואל שניצר שהתכבד בקביעת המזוזה למרכז החדש בירך את צופיוף ואמר: "אני מסיר את הכובע בפני היופי, האסתטיקה והחזון של מרכז הגלם החדש. הגלם שיימכר כאן ייצור בפירוש ערך מוסף לבורסה. איני מכיר אף בורסה בעולם שפועל בה מרכז גלם שכזה. אני מאחל לך הצלחה רבה".

נשיא התאחדות תעשייני היהלומים, קובי קורן, אמר: "המקום יפהפה. כל הכבוד על הרעיון, הנועזות והחדשנות. אני סבור שדווקא בתקופה מאתגרת זו בענף צריך ליזום ולעשות. הוספת הרבה יופי וחן לבורסה ומרגש לראות את הכניסה החדשה. המון הצלחה ויישר כח אבנר".

אבנר צופיוף, שהיה כהרגלו שופע חיוכים, בירך את הקהל הרב ואמר: "אני יודע שרובנו נמצאים בחופשה ואני מודה לכם שבאתם לאירוע. החלטנו לפתוח את המרכז היום כדי שנוכל לעמוד בלוח הזמנים לקראת שבוע היהלומים הבינלאומי שיתקיים בסוף החודש בבורסה. המקום הזה שעליו נבנה המרכז החדש, עמד ריק במשך שנים כאבן שאין לה הופכין, וכעת נקיים כאן טנדרים של גלם מאפריקה. במקום לנסוע לשם ולבזבז משאבים יקרים, אנו מביאים את הגלם לכאן עבורכם. עסקים טובים והצלחה לכולנו".