מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • למכירה במכבי
    22.4.2018  למכירהמשרד בבניין מכביקומה 6 צפונילפרטים : 0527558989 (אילן)
   
 • חיפוש עבודה
      22.4.18 גמולוגית מנוסה מחפשת עבודה .גמולוגית אמינה, אחראית וחרוצה מעוניינת להשתלב שוב בתחום .בעלת נסיון תעסוקתי של כ-5 שנים במעבדה גמולוגית שם: לימור מזרחי טלפון: 054-7471235
   
 • להשכרה חנות
  15.4.18 להשכרה חנות יפה מפרטי   ברח' דיזינגוף   26 מ"ר לפרטים: 054-3975522
   
 • למכירה סלון
  15.4.18 למכירה סלון עור שלושה חלקים מצב מצויין צבע חום לפרטים: 054-3454563
   
 • למכירה מכונת צבע
    15.418     למכירה     מכונת צבע צבי יהודהושרין טנדר לפרטים: 054-3977268
   
 • דרושה מזכירה
  דרושה מזכירה חרוצה ואחראית, עם ידע בהנהלת חשבונות, בעלת שליטה ביישומי המחשב, אנגלית ברמה גבוה. ידע בתוכנת קומן -יתרון. משרה מלאה : 9:00-17:00 אפשר לשלוח קורות חיים ל : taliraviv359@gmail.com או להתקשר לדוד : 054-3450290 או להתקשר לטלי : 054-3973363.
   
 

אביעד יצחקוב - לזכרו

 
אביעד יצחקוב - לזכרו
א א א

הבורסה נפרדת מאביעד, מתמחה צעיר, דור העתיד של הבורסה, שהלך לעולמו במפתיע והותיר את המשפחה והחברים המומים
 

כולם בבורסה הכירו את אביעד יצחקוב, מאדר אמינוב יהלומים. בחור צעיר, לבבי ויפה תואר, עם חיוך תמידי על השפתיים. אביעד היה דור שני בבורסה. אמו, נלי, והדודים דניאל, ארקדי ורחמים הם חברי בורסה ויהלומנים כבר למעלה מ-30 שנים. עבור אביעד, ההצטרפות לעסק המשפחתי היה טבעית.

אביעד נולד עם מום נדיר בלב. מאז הוא התמודד עם האתגר הבריאותי אבל לא ויתר לעצמו באף תחום.

אמו, נלי, מספרת על ילד מתוק ואוהב שגדל להיות נער מלא חיים ושאיפות. אביעד לא נתן ללב להפריע לו לעשות כל מה שרצה: ספורטאי מצטיין, שחיין, מתאמן בקרב מגע וקראטה, אהב ים, חברים והכי הכי – את המשפחה.

אביעד סיים את בית הספר התיכון במגמה ריאלית-ביולוגית, ותכנן, כמו כולם, להתגייס לצבא. למרות ההתעקשות והבקשות, צה"ל לא הסכים לגייס אותו, בגלל מצבו הרפואי.  כשהבין שהחלום להתגייס ולשרת את המדינה לצד חבריו לא יתגשם, עבר אביעד לתכנית ב', והתחיל לעבוד בבורסה בעסק המשפחתי.

הוא עבר קורס גמולוגיה אצל אלי דורי, והתמחה בייצור – למד בשקדנות האופיינית לו את רזי המקצוע, הכיר אנשים וחברים. בחודשים ספורים הצליח אביעד להגיע להישגים מרשימים, ולשבות את לבם של כל מי שעבדו אתו.

מספר חודשים לאחר שהתחיל לעבוד, החל מבצע צוק איתן, ואחד מחבריו של אביעד נפצע. כבן לאבא ששירת שנים בצבא קבע, אביעד לא הצליח להשלים עם העובדה שמשפחתו וחבריו מגויסים והוא לא. כדי לתת כתף ולתרום למדינה ולחברה, אביעד החליט לעזוב בינתיים את העסקים והחליט להתחיל בשרות לאומי בכפר הנוער ויצו ניר העמק לנוער בסיכון. זו הייתה שנה משמעותית עבורו – הוא למד לימד ועבד עם בני נוער, אהב את המקום, ואנשי הצוות והנוער אהבו אותו.

כשהסתיימה השנה, אביעד הציב לפניו שתי מטרות: לחזור לעסק המשפחתי ולהצליח בו, ולעבור את הניתוח האחרון, זה שחיכה לו כל כך, כדי להרגיש בריא, בטוח ולחשוב על העתיד. אביעד חזר לעבודה, כשהדוד, דניאל, מנחה אותו, מלמד, ומשתאה מהכישרון וההצלחה שלו. "הוא היה עקשן", מספר דניאל, "היה נחוש להצליח, ללמוד, לצמוח. ניסה בכל כוחו להשיג כל מטרה שהציב לעצמו. אבל העקשנות הזו לוותה תמיד בחיוך, ברצון לעזור ולתת. הדרכתי אותו כמעט שלוש שנים. הוא התקדם מהר, והספיק בזמן קצר להגיע להישגים שלאחרים לקח שנים להגיע אליהם. והוא היה בחור נהדר. טוב וישר וחרוץ ונעים אל כולם. זו אבדה גדולה לכולנו".

תחת ההדרכה המשפחתית, אביעד קיבל במהרה תג מתמחה, וכל מי שפגש בו שמח על הרוח הצעירה והחדשנית שהוא מביא אתו לעסק ולמתחם כולו, שמתגאה בחברים הצעירים ובדור ההמשך שנוצר בו. אחד מחבריו לעבודה של אביעד, גבי טלר מטלר יהלומים, מספר גם הוא על העבודה עם אביעד: "היה לנו חיבור מיידי. הוא פשוט היה גבר – מבין עניין ומחירים, מביא איכות, נעים וזורם. היה לי כיף לעבוד אתו, ולראות בחור צעיר כל כך שיודע מה הוא רוצה ועושה את זה בצורה כל כך טובה ונעימה לכולם."

 
       
 
באחד הימים בספטמבר האחרון, כשיצא לשחייה, הרגיש אביעד שהגיע הרגע לניתוח – שהלב מאותת לו שהגיע הזמן. זה היה אמור להיות ניתוח פשוט של החלפת מסתם, ואביעד יצא אליו אופטימי, עם המון תכניות לעתיד. הניתוח עבר בהצלחה, אבל שעות ספורות לאחר מכן החלה הדרדרות במצבו (קריסת מערכות). הרופאים נאבקו על חייו, אבל פחות משבוע לאחר הניתוח, הם נאלצו להכריז על מותו.
 
אביעד הותיר אחריו את ההורים נלי וארתור ואת האחיות חן, דנה ורוני, המומים וכואבים.  זה אבדן בלתי יתואר למשפחה, ואבדן גדול מאוד לבורסה, שהתברכה בו לזמן קצר.

כולנו נחסר אותו מאוד.


 
 
חזרההדפסשלח לחבר