מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • חיפוש עבודה
  גמולוגית מנוסה מחפשת עבודה גמולוגית אמינה, אחראית וחרוצה מעוניינת להשתלב שוב בתחום בעלת נסיון תעסוקתי של כ-5 שנים במעבדה גמולוגית שם: לימור מזרחי טלפון: 054-7471235
   
 • מחפשת עבודה
           מחפשת עבודה מיון מלוטש, עובדת פרילנס, גמישה בשעות ובימי עבודה, בעלת ניסיון של למעלה מ- 20 שנה ליצירת קשר: 052-8534409
   
 • חיפוש עבודה
  מחפש עבודה מהל ייצור, מנקד, גימולוג, מתקן אקסלנטיים באלפיות נייד – 050-4334442  
   
 • דרושה פקידה
  דרושה פקידה למשרה מלאה ,חרוצה ואמינה ידע בתוכנות אופיס ובשפה האנגלית -חובה ידע בתוכנת פנטזי- יתרון למילוי מקום החל ממרץ 2019 קו"ח info@avnit.com
   
 • דרושה פקידה
  10.2.19 דרושה פקידה – עוזרת אישית משרה מלאה, תפקיד מגוון שליטה במחשב, הנה"ח דינמית ואחראית ליצירת קשר: 0543977144 (משה)
   
 • מחפשת עבודה כממיינת
  לכל מעין דבאי שירות מקצועי בתחום מיון וצבע יהלומים מלוטשים, בכל הגדלים, במשרד הלקוח, בשעות וימים גמישים בהתאם לצורך  ניסיון מעל ל20 שנות עבודה בתחום מיון היהלומים. אחריות, קפדנות ומקצועיות מובטחת. לפרטים ניתן לפנות: לודמילה טרנטול 054-4517460
   
 

ראש השרים במדינת גוג'ראט שבהודו, מר ויג'אי רופאני הגיע לביקור בבורסה

 
ראש השרים במדינת גוג
א א א

בתאריך ה-1 ביולי, ביקר בבורסת היהלומים מר ויג'אי רופאני, ראש השרים במדינת גוג'ראט שבהודו, בנוכחות נשיא הבורסה, מר יורם דבש, יו"ר מכון היהלומים, מר בועז מולדבסקי, נשיא התאחדות התעשיינים, מר קובי קורן, מ"מ הנשיא, מר חזי בלום וחברי הנהלה נוספים.

 

בטקס קבלת הפנים התייחס נשיא הבורסה לקשר המיוחד עם הודו ואמר: "כבר 40 שנים  קיים קשר אמיץ וייחודי בין קהילת היהלומנים ההודית לזו הישראלית, קשר עסקי, חברי וקהילתי המביא לענף צמיחה ושגשוג". הוא ציין, כי לטעמו הקשר הוסיף והתחזק בעקבות ביקור משלחת רה״מ להודו בינואר האחרון, בה לקח חלק, וכן הזכיר בפניי רופאני והנוכחים כי לפני 11 שנים, מר נרֶנְדְרַה דמודרדס מודי, קודמו בתפקיד וכיום ראש ממשלת הודו, ביקר גם הוא בבורסה שלנו.

השר רופאני התייחס גם הוא לתפקידה של תעשיית היהלומים בקשר בין המדינות ואמר "הידידות בין ישראל והודו ידועה בעולם ותעשיית היהלומים מהווה חלק מרכזי ביחסים האלה, בזכות הצלחת הענף וכוח האדם המיומן ואני אסיר תודה על כך."

סגנית שגריר הודו בישראל אנג'ו קומאר, שנכחה גם היא באירוע, אמרה "מערכת היחסים בין ישראל והודו היא כמו אבן חן, ואנחנו רוצים לשמור על הניצוץ הרב שלה. אנחנו בשגרירות רוצים לעזור בכל בעיה, אנחנו עושים את המיטב על מנת לקצר את הליך קבלת אשרות העבודה והשהייה על מנת להקל על הסחר בין המדינות."

בסיום דבריו של נשיא הבורסה, הוא הודה לשר ויג'אי רופאני ולמשלחתו ואמר: "אני מאחל לכם המשך ביקור מוצלח במדינת ישראל ומברך את כולנו ב40 שנים נוספות (לכל הפחות) של מערכת יחסים חברית ועסקית טובה".


 
 
חזרההדפסשלח לחבר