NY
 
 
 
 
 
מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • הננו להביא לידיעתכם כי בתקופת חופשת הקיץ של הבורסה, החל מיום א' 5.8.18 עד יום ו' 17.8.18 כולל, ינתנו לחברים שרותי משרד דחופים בלבד בתאריכים:
   
 •       ביום ה' 2.8.18 תתקיים מכירת תווי קניה   ע"י חברת "עוגן", מהשעה 10:30-12:30 בחדר רו"ח שם טוב (מול בית הכנסת) *מתאריך 5.6.18-26.6.18 לא תהא חלוקת תווים 
   
 • רוצים שיאתרו אתכם בקלות ובמהירות ? ניתן לעדכן פרטים אישיים בטופס עדכון באלפון. לכניסה לאלפון לחצו כאן
   
 • כשירות לחברים ניתן לצפות בהדרכה שקיימנו ב27.3, בנושא ליווי למימון מקרן בערבות מדינה .
   
 • הרינו להביא לידיעתכם פרוייקט שדרוג המעליות יוצא לדרך 
   
 • לידיעת הציבור החל מ23.10.17 חוג יוגה לגברים יתקיים בימי שני במקום בימי רביעי. השיעור יערך בין השעות 17:00-18:00
   
 • דרוש רואה חשבון
    22.6.2018 דרושים למשרד רציני בבורסה  דרוש רואה חשבון.   עדיפות לבעלי ניסיון בבורסה.  תנאים טובים למתאימים.  בבקשה לשלוח קורות חיים לפקס: 03-5758126  
   
 • דרושים
  דרושים למשרד בבורסה דרושה מזכירה עוזרת אדמיניסטרטיבית למשרה מלאה. דרישות: עבודה במערכת אכדיה – יתרון משמעותי. ניסיון כמזכירה ניהול אדמיניסטרטיבי – חובה לפחות שנתיים. ניסיון ורקע בהנהלת חשבונות – יתרון משמעותי.שליטה מלאה באופיס ובאקסל ברמה טובה – חובה (ייבדק בראיון). אנגלית ברמה טובה מאוד – חובה (ייבדק בראיון).  יסודיות, דייקנות, סגירת מעגל טיפול, יכולת עבודה עצמאית, ראש גדול, יכולת פתרון בעיות.   נכונות לשעות נוספות – חובה. 3453350 (שי)
   
 • ציוד משרדי
  22.5.18 לקנייה ריהוט משרדי לפרטים: 054-3978443 (דבורה)
   
 • מחפש חניה
  19.6.18 קנייה מעוניין לרכוש חנייה בבניין מכבי לפרטים נוספים: 0543973599
   
 • להשכרה בשמשון
  להשכרה 2 משרדים בבניין שמשון, צד דרום מרוהטים קומפלט מועד כניסה – גמיש פרטים – 054-39-79888
   
 • מחפשת עבודה
    7.5.18          מחפשת עבודה מיון מלוטש, עובדת פרילנס, גמישה בשעות ובימי עבודה, בעלת ניסיון של למעלה מ- 20 שנה ליצירת קשר: 052-8534409
   
 

נגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג, הגיעה לביקור בבורסת היהלומים

 
נגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג, הגיעה לביקור בבורסת היהלומים
א א א

ביום רביעי ה-11 ביולי, נגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג, הגיעה לביקור מיוחד בבורסת היהלומים. ד"ר פלוג היא אחת הנשים המובילות והחשובות בכלכלה הישראלית' היא ביקרה בבורסה בעבר ומכירה היטב את האתגרים עמם הבורסה מתמודדת בשנים האחרונות .

 

הביקור נפתח בקבלת פנים בלשכת נשיא הבורסה יורם דבש, בנוכחות נשיא התאחדות תעשייני היהלומים, מר קובי קורן, יו"ר מכון היהלומים, מר בועז מולדבסקי, וחברי הנהלה נוספים .
בפתח הביקור ציינו הנוכחים בפני הנגידה כי הם זוכרים כיצד עמדה לצידם בצמתים השונים ובמיוחד במאבק להשארת הבנקים .
בהמשך המפגש, נסקרו המ הלכים הדרמטיים אותם מובילה הבורסה בשנים האחרונות, ביניהם הקמת המרכז לחדשנות המלווה סטארט אפים המפתחים פתרונות לעולם היהלומים, הקמת מרכז המכרזים וכן בהחלטה להקים בבורסה מפעל לאבנים גדולות, אחת מנקודות החוזק של הענף הישראלי. הסברנו כי מהלכים אלו הם תוצאה של קריאת המציאות העכשווית והם גם השקעה בעתיד, מתוך אמונה שבמיזמים פורצי הדרך האלו טמונה ההצלחה של הבורסה .
בהמשך השיחה, הוצגה בפני הנגידה סוגיית מימון הבנקים. הובהר לה, כפי שהובהר במפגשים האחרונים עם סגן שר האוצר ועם המפקחת על הבנקים, כי מדובר בבעיה קרדינאלית, המגבילה מאוד את היכולת לפתח את הענף ולשגשג. גם בפני הנגידה הוצגו נתוני הפתיחה הגבוהים של המתחרים מדובאי מהודו וגם מאירופה אל מול אלו של היהלומן הישראלי .

מאוחר יותר נשאה הנגידה הרצאה בפני המועדון החברתי כלכלי בו סקרה את מצב הכלכלה הישראלית והציגה נתונים רבים המצביעים על איתנותו של המשק הישראלי . 

נשיא בורסת היהלומים מר יורם דבש אמר: "הנגידה ד"ר פלוג הקשיבה לדברנו בקשב רב, כהרגלה, ואנו סמוכים ובטוחים שפגישה זו כמו גם אחרות שערכנו עם בכירי האוצר והבנקאות. יביאו לפריצת דרך ולשינוי. הודיתי לד"ר פלוג על ביקורה בבורסת היהלומים, על הדברים שנשאה ועל תמיכתה המשמעותית כל כך בפיתוחו של הענף שלנו ."


 
 
חזרההדפסשלח לחבר