מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • המסיבה תתקיים ביום שישי, כ"ט כסלו תשע"ט, (7.12.18), בשעה 09:30, באולם "ברקת" שרתון סיטי טאואר, (מתחם בורסת היהלומים) מכירת כרטיסים לציבור בעלות של 40₪ (במזומן בלבד) במזכירות הבורסה.
   
 • הננו להודיע לציבור החברות והחברים כי בקרוב יתקיים קורס החייאה ועזרה ראשונה עם מדריך מוסמך מטעם מד"א,שיערך בבורסה בשעות הצהריים.
   
 • הננו מודיעים לציבור כי ביום ראשון, כ"ו חשון תשע"ט (4.11.18) תתקיים בבורסה התרמת דם ע"י מגן דוד אדום.
   
 • רוצים שיאתרו אתכם בקלות ובמהירות ? ניתן לעדכן פרטים אישיים בטופס עדכון באלפון. לכניסה לאלפון לחצו כאן
   
 • ביום ה', 15.11.18 תתקיים מכירת תווי קניה ע"י חברת "עוגן", מהשעה 10:30-12:30 בחדר מעוף (מול בית הכנסת).
   
 • כשירות לחברים ניתן לצפות בהדרכה שקיימנו ב27.3, בנושא ליווי למימון מקרן בערבות מדינה .
   
 • להשכרה ביהלום
  28.10.18 להשכרה חנות להשכרה בבניין יהלום במתחם הבורסה גשר לפנות לתיווך קרן עקילוב 054-3973137
   
 • להשכרה 2 משרדים
  3.10.18 להשכרה 2 משרדים דרומים מרוהטים בבניין שמשון קומה 8 לפרטים: 054-3979888 מיכאל
   
 • להשכרה ביהלום
  להשכרה חדר צפוני בבניין יהלום מיידי קומה 25 לפרטים: 0543976483 (יונתן) 0542985045 (מאיה), 25181, 25183
   
 • חיפוש עבודה
      26.8.18 גמולוגית מנוסה מחפשת עבודה גמולוגית אמינה, אחראית וחרוצה מעוניינת להשתלב שוב בתחום בעלת נסיון תעסוקתי של כ-5 שנים במעבדה גמולוגית שם: לימור מזרחי טלפון: 054-7471235
   
 • דרוש רואה חשבון
    22.6.2018 דרושים למשרד רציני בבורסה  דרוש רואה חשבון.   עדיפות לבעלי ניסיון בבורסה.  תנאים טובים למתאימים.  בבקשה לשלוח קורות חיים לפקס: 03-5758126  
   
 • דרושים
  דרושים למשרד בבורסה דרושה מזכירה עוזרת אדמיניסטרטיבית למשרה מלאה. דרישות: עבודה במערכת אכדיה – יתרון משמעותי. ניסיון כמזכירה ניהול אדמיניסטרטיבי – חובה לפחות שנתיים. ניסיון ורקע בהנהלת חשבונות – יתרון משמעותי.שליטה מלאה באופיס ובאקסל ברמה טובה – חובה (ייבדק בראיון). אנגלית ברמה טובה מאוד – חובה (ייבדק בראיון).  יסודיות, דייקנות, סגירת מעגל טיפול, יכולת עבודה עצמאית, ראש גדול, יכולת פתרון בעיות.   נכונות לשעות נוספות – חובה. 3453350 (שי)
   
 

הרמת כוסית לכבוד ראש השנה תשע"ט

 
הרמת כוסית לכבוד ראש השנה תשע"ט
א א א

בתאריך ה-5 בספטמבר התכנסו חברי הבורסה לחגוג ולציין את כניסתה של שנת תשע"ט, בנוכחות כבוד הרב לאו, שר האוצר מר משה כחלון, נשיא בורסת היהלומים יורם דבש, המפקח על היהלומים מר דני טל, נשיא התאחדות תעשייני היהלומים מר קובי קורן, יו"ר מכון היהלומים מר בועז מולדבסקי וחברי הנהלת הבורסה.
 

גם השנה זכו הנוכחים לקבל את ברכתו של הרב לאו. כבוד הרב הוא בן בית בבורסת היהלומים וחלק בלתי נפרד מההווי שלה. נשיא הבורסה יורם דבש הודה לרב על שהגיע גם השנה לברכנו ואיחל לו בריאות טובה שנזכה לברכתו עוד פעמים רבות.

השתתפותם של שר האוצר משה כחלון ומזכיר הממשלה צחי ברוורמן באירוע הרמת כוסית של בורסת היהלומים אינה דבר מובן מאליו בחייו של הענף. בשנים האחרונות התהדק הקשר בין הבורסה לממשלת ישראל ובמיוחד לשר האוצר.

שר האוצר כחלון הוא חבר אישי וידיד אמת של ענף היהלומים, נכון להקשיב בכל עת וסיועו לפיתוח הענף והצמחתו היא המשמעותית ביותר שקיבלה הבורסה בשנים האחרונות. הוא היה בין יוזמי ומובילי הקמת הוועדה הבין משרדית, שבמסגרתה זכתה הבורסה לתקדים וקיבלה ממשרד הכלכלה תקציב של 3 מיליון ₪ בשנה לשיווק, לתערוכות ולהבאת קניינים זרים לארץ. סכום זה כבר החל להיכנס לקופת מכון היהלומים והפעולה הראשונה שהובלה הייתה קמפיין עולמי להבאת קניינים לישראל. הבורסה תממן בחודשים אוקטובר עד דצמבר כרטיסי טיסה לקניינים שיוכיחו שהם קנו בארץ סחורות בסכום של 150 אלף דולר ומעלה. שנה זו נפתחת במטרה לעורר את המסחר ולפעול להביא לישראל עוד ועוד קניינים, כאשר המהלך הזה הוא הראשון מתוך סדרה של מהלכים שנעשה במסגרת כספי התמיכה שהתקבלו מהממשלה.

"הסיוע שהתקבל כעת הוא תקדימי ואני בטוח שיהווה זריקת מרץ משמעותית, אך הבעיות הקרדינאליות של הענף עוד זקוקות להתמדה במציאת הפתרון." אמר נשיא הבורסה יורם דבש במהלך הטקס. "שינוי שורשי ואמיתי הוא הדבר שיצליח לחזק את מרכז הסחר שלנו ולהפוך אותו ליותר ויותר רלוונטי בעולם. עתיד הענף אינו מוכרע באמצעות מאבק בין סוחרים אלא באמצעות מאבק בין מדינות. הענף שלנו זקוק לרוח גבית יציבה של האוצר ושל הממשלה. ענף היהלומים הוא מהחשובים בענפי הכלכלה של מדינת ישראל וצמיחתו תשתלם בסופו של יום לכלכלה הישראלית בכללותה"

בדבריו התייחס נשיא הבורסה גם להשתתפותו בוועידת אסיה של הפדרציה העולמית שהתקיימה השנה בוולאדיוסטוק והיוותה הזדמנות לשיח ומפגש עם נשיאים ממדינות שונות והתקיימה במקום מרוחק מאוד, על גבול רוסיה וסין. הסוגיה המרכזית שדנו בה בוועידה הוא נושא היהלומים הסינתטיים, שלה השלכות רבות על הענף העולמי. בשלב הזה, ההשלכות בעתיד הקרוב נוגעות יותר לאבנים הקטנות ומהוות איום מרכזי על הודו ופחות על הענף הישראלי. ברמה הענפית-עולמית, ארגון ה-DPA, יחד עם פדרציית היהלומים – WFDB ופדרציית התכשיטים – CIBJO, פועלים יחד עם משרד עו"ד ומשרד יחסי ציבור מהגדולים בוושינגטון באיתור פתרונות לנושא. ברמה המקומית, החלה להתכנס וועדה מיוחדת בראשות מר חזי בלום ובשיתוף פעולה עם המפקח על היהלומים, מר דני טל. הוועדה הזו הוקמה כדי ללמוד את הנושא אך יותר מכך, לבחון את דרכי הפעולה הנכונות ביותר כדי שהנושא לא יפגע בנו.

כמו כן התייחס הנשיא לנושא תכנית הנדל"ן, וסיפר כי לאחרונה התבשר כי עיריית רמת גן נקטה בצעדים משמעותיים לשם זירוז אישור התוכניות בוועדה המחוזית.

לסיום, בירך הנשיא את הנוכחים לשנה החדשה:

"שתהא זו שנה של שמחה ובריאות טובה, שנה של אהבת חינם בינינו וכמובן שנת שגשוג והצלחה במעשה ידינו."

 

 
 
חזרההדפסשלח לחבר