NY
 
 
 
 
 
מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 •  
 • הננו מתכבדים להזמין את הציבור לחנוכת סוכת הבורסה
   
 • הודעה:ביום שלישי ט’ תשרי תשע”ט, 18.09.18ערב יום כיפור, ייסגרו בנייני הבורסה בשעה 13:00 ולא תתאפשר כניסה או שהייה בבניינים משעה זו ועד לשעה לאחר מוצאי החג, י’ תשרי תשע”ט, 19.09.18הציבור מתבקש להקפיד על האמור ולמנוע אי נעימויות. ON TUESDAY 18.09.18 THE EXCHANGEWILL BE CLOSE AT 13:00 AND FROM THIS TIME ON THERE WILL BE NO ACCESS TO THE DIAMOND EXCHANGE COMPLAX UNTIL ONE HOUR AFTER THE CONCLUSION OF YUM KIPUR ON WEDNESDAY 19.09.18WE REQUEST YOUR COOPERATION IN ORDER TO AVOID ANY UNPLEASNTESS.
   
 • הציבור מוזמן לאירוע חגיגי לכבוד ראש השנה תשע"ט הבעל"ט,שיתקיים באולם הבורסה, ביום רביעי כ"ה אלול תשע"ח 5.9.18 בשעה 12:00
   
 • להלן שעות פתיחה/סגירה של הגופים הנותנים שירותים בבנייני הבורסה, ביום ראשון, כ"ט באלול תשע"ח, 9.9.18, ערב ראש השנה תשע"ט:
   
 • הננו מתכבדים להודיע על טיול סליחות לירושלים. יציאה מכניסת בניין שמשון ביום חמישי אי"ה, י"ט לול תשע"ח (30.8.18) בשעה 16:30 בדיוק. חזרה משוערת בשעה 02:30 לפנות בוקר
   
 • להשכרה ביהלום
  להשכרה חדר צפוני בבניין יהלום מיידי קומה 25 לפרטים: 0543976483 (יונתן) 0542985045 (מאיה), 25181, 25183
   
 • חיפוש עבודה
      26.8.18 גמולוגית מנוסה מחפשת עבודה גמולוגית אמינה, אחראית וחרוצה מעוניינת להשתלב שוב בתחום בעלת נסיון תעסוקתי של כ-5 שנים במעבדה גמולוגית שם: לימור מזרחי טלפון: 054-7471235
   
 • דרוש רואה חשבון
    22.6.2018 דרושים למשרד רציני בבורסה  דרוש רואה חשבון.   עדיפות לבעלי ניסיון בבורסה.  תנאים טובים למתאימים.  בבקשה לשלוח קורות חיים לפקס: 03-5758126  
   
 • דרושים
  דרושים למשרד בבורסה דרושה מזכירה עוזרת אדמיניסטרטיבית למשרה מלאה. דרישות: עבודה במערכת אכדיה – יתרון משמעותי. ניסיון כמזכירה ניהול אדמיניסטרטיבי – חובה לפחות שנתיים. ניסיון ורקע בהנהלת חשבונות – יתרון משמעותי.שליטה מלאה באופיס ובאקסל ברמה טובה – חובה (ייבדק בראיון). אנגלית ברמה טובה מאוד – חובה (ייבדק בראיון).  יסודיות, דייקנות, סגירת מעגל טיפול, יכולת עבודה עצמאית, ראש גדול, יכולת פתרון בעיות.   נכונות לשעות נוספות – חובה. 3453350 (שי)
   
 • ציוד משרדי
  22.5.18 לקנייה ריהוט משרדי לפרטים: 054-3978443 (דבורה)
   
 • מחפש חניה
  19.6.18 קנייה מעוניין לרכוש חנייה בבניין מכבי לפרטים נוספים: 0543973599
   
 

הרמת כוסית לכבוד ראש השנה תשע"ט

 
הרמת כוסית לכבוד ראש השנה תשע"ט
א א א

בתאריך ה-5 בספטמבר התכנסו חברי הבורסה לחגוג ולציין את כניסתה של שנת תשע"ט, בנוכחות כבוד הרב לאו, שר האוצר מר משה כחלון, נשיא בורסת היהלומים יורם דבש, המפקח על היהלומים מר דני טל, נשיא התאחדות תעשייני היהלומים מר קובי קורן, יו"ר מכון היהלומים מר בועז מולדבסקי וחברי הנהלת הבורסה.
 

גם השנה זכו הנוכחים לקבל את ברכתו של הרב לאו. כבוד הרב הוא בן בית בבורסת היהלומים וחלק בלתי נפרד מההווי שלה. נשיא הבורסה יורם דבש הודה לרב על שהגיע גם השנה לברכנו ואיחל לו בריאות טובה שנזכה לברכתו עוד פעמים רבות.

השתתפותם של שר האוצר משה כחלון ומזכיר הממשלה צחי ברוורמן באירוע הרמת כוסית של בורסת היהלומים אינה דבר מובן מאליו בחייו של הענף. בשנים האחרונות התהדק הקשר בין הבורסה לממשלת ישראל ובמיוחד לשר האוצר.

שר האוצר כחלון הוא חבר אישי וידיד אמת של ענף היהלומים, נכון להקשיב בכל עת וסיועו לפיתוח הענף והצמחתו היא המשמעותית ביותר שקיבלה הבורסה בשנים האחרונות. הוא היה בין יוזמי ומובילי הקמת הוועדה הבין משרדית, שבמסגרתה זכתה הבורסה לתקדים וקיבלה ממשרד הכלכלה תקציב של 3 מיליון ₪ בשנה לשיווק, לתערוכות ולהבאת קניינים זרים לארץ. סכום זה כבר החל להיכנס לקופת מכון היהלומים והפעולה הראשונה שהובלה הייתה קמפיין עולמי להבאת קניינים לישראל. הבורסה תממן בחודשים אוקטובר עד דצמבר כרטיסי טיסה לקניינים שיוכיחו שהם קנו בארץ סחורות בסכום של 150 אלף דולר ומעלה. שנה זו נפתחת במטרה לעורר את המסחר ולפעול להביא לישראל עוד ועוד קניינים, כאשר המהלך הזה הוא הראשון מתוך סדרה של מהלכים שנעשה במסגרת כספי התמיכה שהתקבלו מהממשלה.

"הסיוע שהתקבל כעת הוא תקדימי ואני בטוח שיהווה זריקת מרץ משמעותית, אך הבעיות הקרדינאליות של הענף עוד זקוקות להתמדה במציאת הפתרון." אמר נשיא הבורסה יורם דבש במהלך הטקס. "שינוי שורשי ואמיתי הוא הדבר שיצליח לחזק את מרכז הסחר שלנו ולהפוך אותו ליותר ויותר רלוונטי בעולם. עתיד הענף אינו מוכרע באמצעות מאבק בין סוחרים אלא באמצעות מאבק בין מדינות. הענף שלנו זקוק לרוח גבית יציבה של האוצר ושל הממשלה. ענף היהלומים הוא מהחשובים בענפי הכלכלה של מדינת ישראל וצמיחתו תשתלם בסופו של יום לכלכלה הישראלית בכללותה"

בדבריו התייחס נשיא הבורסה גם להשתתפותו בוועידת אסיה של הפדרציה העולמית שהתקיימה השנה בוולאדיוסטוק והיוותה הזדמנות לשיח ומפגש עם נשיאים ממדינות שונות והתקיימה במקום מרוחק מאוד, על גבול רוסיה וסין. הסוגיה המרכזית שדנו בה בוועידה הוא נושא היהלומים הסינתטיים, שלה השלכות רבות על הענף העולמי. בשלב הזה, ההשלכות בעתיד הקרוב נוגעות יותר לאבנים הקטנות ומהוות איום מרכזי על הודו ופחות על הענף הישראלי. ברמה הענפית-עולמית, ארגון ה-DPA, יחד עם פדרציית היהלומים – WFDB ופדרציית התכשיטים – CIBJO, פועלים יחד עם משרד עו"ד ומשרד יחסי ציבור מהגדולים בוושינגטון באיתור פתרונות לנושא. ברמה המקומית, החלה להתכנס וועדה מיוחדת בראשות מר חזי בלום ובשיתוף פעולה עם המפקח על היהלומים, מר דני טל. הוועדה הזו הוקמה כדי ללמוד את הנושא אך יותר מכך, לבחון את דרכי הפעולה הנכונות ביותר כדי שהנושא לא יפגע בנו.

כמו כן התייחס הנשיא לנושא תכנית הנדל"ן, וסיפר כי לאחרונה התבשר כי עיריית רמת גן נקטה בצעדים משמעותיים לשם זירוז אישור התוכניות בוועדה המחוזית.

לסיום, בירך הנשיא את הנוכחים לשנה החדשה:

"שתהא זו שנה של שמחה ובריאות טובה, שנה של אהבת חינם בינינו וכמובן שנת שגשוג והצלחה במעשה ידינו."

 
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and suit 
Image may contain: 1 person, standing 
 Image may contain: 1 person, smiling, standing
Image may contain: 7 people, people smiling 
Image may contain: 1 person, standing 
 Image may contain: 1 person, smiling, hat and beard
Image may contain: 8 people, people standing 
 
 
 

 
 
חזרההדפסשלח לחבר