מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • להשכרה ביהלום
  להשכרהחדר בבניין יהלום קומה 16פנוי ומרוהטלפרטים: 054397764 (שרה)
   
 • להשכרה חניה
  להשכרהחניה במגדל יהלוםח-3ליצירת קשר: 054-3976799 (ניסו)
   
 • להשכרה ביהלום
  להשכרה משרד פינתי ביהלום קומה 1575668 
   
 • להשכרה ביהלום
  להשכרהשני משרדים דרומיים מסודריםביהלום קומה 15  75688
   
 • דרושה חנייה
  דרושה חנייה בחניון מכבי על בסיס חודשי/יומי.נייד: 53001 
   
 • חיפוש עבודה
  מחפשת עבודהבתחום האדמיניסטרציה באחד ממשרדי הבורסהניידתנייד: 054-4825718 שלומית 
   
 

קבוצת דה בירס פרסמה את דוח ה-Diamond Insight

 
קבוצת דה בירס פרסמה את דוח ה-Diamond Insight
קבוצת דה בירס פרסמה את דוח ה-Diamond Insight המסכם את מכירות תכשיטי היהלומים לשנת 2017. הדוח מציג שיא של 82 מיליארד דולר במכירות כאשר שני שלישים מהרכישות בוצעו על ידי קהל צעיר. בסקירה מיוחדת של דפוסי הקנייה של "דור המילניום" (בגילאי 21-39), ו"דור ה-Z" (בגילאי 18-20) הוצג כי קהל הצעירים הוא בעל יכולת קנייה רבה שיש להשקיע בה.
 
הקונים הצעירים מעוניינים לרכוש בתנאים שלהם – הידע שלהם בעולמות עיצוב תכשיטי היהלומים, איכותם, תמחור ומותגים, הוא רב יותר מהדורות הקודמים. לצד אלו, הם גם דורשים שקיפות, אותנטיות, ייחודיות והשפעה חברתית חיובית מהטובין שהם קונים. הרשתות החברתיות דוגמת פייסבוק ואינסטגרם הם מרכז החיים, לכן הם מנוע משמעותי בבחירת התכשיט והרכישה שלו.
על פי דה בירס, מסקנות אלו הן בלב השיווק של אגודת יצרני היהלומים. נשיא הבורסה מר יורם דבש התייחס לדוח ואמר: "המסקנות העולות מהדוח מעידות על מגמה חיובית, ומוכיחות שהמהלכים שנעשו על ידי ה-DPA מביאים לתוצאות טובות, ויש להמשיך לעקוב אחר המגמה ולראות לאן היא מתפתחת. לצד זה, זוהי קריאה לתעשיית היהלומים לבחון את המהלכים הבאים".
נראה כי הגישה החדשה שדה בירס מציגה בדוח שמה דגש על תפיסת הקונים בעתיד, תוך הבנה שפיצוח המכירות לדור הצעיר הוא מהלך נדרש, וייתכן ששם נמצא עתיד הענף וההתפתחות שלו ברמה העולמית.

 
 
חזרההדפסשלח לחבר