מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • להשכרה ביהלום
  חיפוש עבודה מחפשת עבודה בניקיון משרדים בשעות הבוקר 052-3425403 (נעמי)
   
 • חניה להשכרה
  חניה להשכרה חניה בבניין יהלום לפרטים : 050-7777997 (אבי)
   
 • מחפשת עבודה
           מחפשת עבודה מיון מלוטש, כל הגדלים, מקצועית, אמינה, ישרה, בעלת ותק של למעלה מ30 שנים בתחום. להמלצות חמות: בני ומייקל מאירוב MID, אורית סמט EZ  ליצירת קשר: 054-5722581 יקרה
   
 • חיפוש עבודה
  גמולוגית מנוסה מחפשת עבודה גמולוגית אמינה, אחראית וחרוצה מעוניינת להשתלב שוב בתחום בעלת נסיון תעסוקתי של כ-5 שנים במעבדה גמולוגית שם: לימור מזרחי טלפון: 054-7471235
   
 • חיפוש עבודה
  מחפש עבודה מהל ייצור, מנקד, גימולוג, מתקן אקסלנטיים באלפיות נייד – 050-4334442  
   
 • מחפשת עבודה כממיינת
  לכל מעין דבאי שירות מקצועי בתחום מיון וצבע יהלומים מלוטשים, בכל הגדלים, במשרד הלקוח, בשעות וימים גמישים בהתאם לצורך  ניסיון מעל ל20 שנות עבודה בתחום מיון היהלומים. אחריות, קפדנות ומקצועיות מובטחת. לפרטים ניתן לפנות: לודמילה טרנטול 054-4517460
   
 

מערכת שער עולמי לניהול סחר החוץ: כל מה שצריך לדעת

 

הבורסה בשלבי הטמעת "שער עולמי", מערכת ממחושבת שתכלול את כל המשק. הבדיקה של החבילות תהיה מדגמית בלבד. ניהול המערכת יישאר בבורסה.  

 

לפני למעלה משנתיים, החליטה ממשלת ישראל על מעבר למערכת "שער עולמי" - הפלטפורמה המחשובית החדשה לניהול סחר החוץ של מדינת ישראל, שתכלול את כל המשק הישראלי.


מטרת המערכת לנהל את סחר החוץ, לפשטו, לייעל ולהוזיל את עלויות היבוא, והכל תוך שקיפות ונגישות המידע.
המערכת חדשנית ומתקדמת, פועלת עם מסרים אלקטרוניים ללא נייר כלל, כוללת מרכיב של חתימה דיגיטאלית ומספקת גישה וזמינות למספר מאגרי מידע. חשוב להדגיש כי רוב המגזר העסקי פועל בשיטה זאת כבר זמן מה.


לאור הרפורמה במיסוי ותהליך הגילוי מרצון, קיבלנו דחייה של כשנתיים, וכעת אנו בשלבי הטמעת "שער עולמי".

 


 
נציגי המכס הבטיחו לנו, לאחר דיונים ממושכים, כי המערכת תביא לצמצום הבירוקרטיה והבדיקה תהיה מדגמית. החבילות שלא יבדקו, למעלה מ- 90%, יועברו ישירות ללקוח ע"י חברות השילוח.

ניהול המערכת יימשך ממשרדי הפיקוח על היהלומים בבורסה, כך שכל החבילות שיוחלט לבדוק אותן, יגיעו למשרדי המכס וישוחררו בצורה יעילה יותר בבורסת היהלומים.


כמו כן, כל החבילות שיובאו לצורך אינספקשיין, ישוחררו גם הן בבורסת היהלומים.


אנו בטוחים כי לאחר שלב חבלי הקליטה, המערכת תפעל ביעילות ולרווחת החברים.


 
 
חזרההדפסשלח לחבר