מחשבון המרת מטבעות
 
 
 
 
 
 
יהלומים בורסת היהלומים
הודעות         מודעות        
 • להשכרה ביהלום
  חיפוש עבודה מחפשת עבודה בניקיון משרדים בשעות הבוקר 052-3425403 (נעמי)
   
 • חניה להשכרה
  חניה להשכרה חניה בבניין יהלום לפרטים : 050-7777997 (אבי)
   
 • מחפשת עבודה
           מחפשת עבודה מיון מלוטש, כל הגדלים, מקצועית, אמינה, ישרה, בעלת ותק של למעלה מ30 שנים בתחום. להמלצות חמות: בני ומייקל מאירוב MID, אורית סמט EZ  ליצירת קשר: 054-5722581 יקרה
   
 • חיפוש עבודה
  גמולוגית מנוסה מחפשת עבודה גמולוגית אמינה, אחראית וחרוצה מעוניינת להשתלב שוב בתחום בעלת נסיון תעסוקתי של כ-5 שנים במעבדה גמולוגית שם: לימור מזרחי טלפון: 054-7471235
   
 • חיפוש עבודה
  מחפש עבודה מהל ייצור, מנקד, גימולוג, מתקן אקסלנטיים באלפיות נייד – 050-4334442  
   
 • מחפשת עבודה כממיינת
  לכל מעין דבאי שירות מקצועי בתחום מיון וצבע יהלומים מלוטשים, בכל הגדלים, במשרד הלקוח, בשעות וימים גמישים בהתאם לצורך  ניסיון מעל ל20 שנות עבודה בתחום מיון היהלומים. אחריות, קפדנות ומקצועיות מובטחת. לפרטים ניתן לפנות: לודמילה טרנטול 054-4517460
   
 

סברובסקי נכנסת לתחום היהלומים הטבעיים

 
סברובסקי נכנסת לתחום היהלומים הטבעיים
חברת התכשיטים האוסטרית הידועה בקריסטלים שלה מתכננת להשיק קו חדש של יהלומים טבעיים: "אנחנו מאמינים ביהלום הטבעי ורוצים לספר כיצד הוא תורם לסביבה"
 

סברובסקי, חברת התכשיטים האוסטרית הידועה בקריסטלים שלה מזכוכית, מתכננת להשיק קו חדש של יהלומים טבעיים. כך אמרה נאדג'ה סברובסקי, ראש תחום התקשורת והעיצוב בחברה בפאנל ב-JCK, לפי רפנט.

"אנחנו מאמינים בסיפור של היהלום הטבעי ואנחנו רוצים לספר את הסיפור על מוצר שתורם תרומה חיובית לעולם", סברובסקי אמרה בחלק שדיבר על חשיבות השמירה על הסביבה, שהונחה על ידי ה-GIA  (המכון הגמולוגי האמריקאי).

סברובסקי מתכננים להשיק את הקו ב"שנה הקרובה". החברה מתכננת לייצר יהלומים מלוטשים מגלם במטה החברה באוסטריה, וכן לקנות מלוטש מספקים עבור הקולקציה שלה, כך אמרה סברובסקי לרפנט בעקבות הפאנל.

 מפעל של סברובסקי באוסטריה. צילום: BKP

החברה השיקה ב-2016 של "יהלומים מיוצרים", שנבע מהטענה שיהלומים סינטטיים שומרים על הסביבה לדבריה.

סברובסקי היא חברה בבעלות משפחתית שנוסדה ב-1895 שמייצרת ומוכרת קריסטלים, אבנים טבעיות, אבנים מיוצרות ומוצרים מוגמרים כמו תכשיטים, אביזרים ופתרונות תאורה.


 
 
חזרההדפסשלח לחבר